Vágó István Facebook-posztban próbálja menteni a mundér becsületét. Az exkvízmester beszámolt arról, hogy már az általa „függetlennek” tartott médiumok is leírják azt, hogy az ellenzék nem nyújt alternatívát a Fidesz kormányzásával szemben.
Aztán jött Vágó, mint egy fehér lovon vágtató lovag, hogy megmentse a mundér – esetünkben az ellenzék – becsületét.
A DK-s politikussá lett műsorvezető 16 pontban fejtette ki, hogy miben s milyen alternatívát kínál az ellenzék. A vágói tizenhat pontot változtatások nélkül közöljük: