Újabb videóval jelentkezett a parlamentbe jutott Mi Hazánk nevű formáció elnöke, Toroczkai László. Ásotthalom egykori polgármesterének témája most a magyar-szerb határon kialakult „migránshelyzet” volt, de a 19 perces videó elején a kerepesi tömegverekdésről is beszélt, felszólítva a hazai cigányság képviselőit, hogy intézkedjenek a kerepesi cigánysoron.
A fő témára rátérve Toroczkai két videót, illetve hangfelvételt mutatott be, melyek tanúsága szerint egyáltalán nem békés a helyzet a déli határon. Egy szerb oldalon élő, magyar nemzetiségű civil arról az élményéről számolt be, amikor egyszer a nádasba mentek társaival a bujkáló migránsok után.