Szilágyi Liliána szerdán szexuális bántalmazással vádolta meg az apját. Az egykori olimpikon, vb 6. és eb 5. úszó, jelenleg ügyvédként dolgozó Szilágyi Zoltán az origón megjelent nyílt levelében válaszolt a lányának az állításaira. „Hat éve teszed velem, amit teszel, eddig csendben tűrtem” – kezdte a levelét Szilágyi.
A nyílt levélben ismertette, hogy büntetőeljárást indít a lánya ellen, valamint, hogy „ezt követően nem kívánok a sajtóban védekezni vagy magyarázkodni, mert amit állítasz, az ellen nem lehet védekezni,