„Létezik egy – sportújságírói körökben egyáltalán nem jegyzett – Fekő Ádám nevű függetlenobjektív a HVG-nél, aki bár nem ért a sporthoz, azért pár napja írt egy cikket róla” – kezdte bejegyzését Kocsis Máté. Az újságíró választ kapott a kézilabda világklasszisaitól, szakembereitől, amit viszont a Fidesz frakcióvezetője szerint „inkorrekt módon, kétszeri kérésre sem óhajtanak megjelentetni”.
A kézilabdázok válaszát olyan nevek fémjelzik, mint Görbicz Anita, vb-ezüstérmes, vb-bronzérmes, Eb-bronzérmes, olimpiai 4., ötszörös BL-győztes kézilabdázó, a világ legjobb játékosa (2005); vagy Nagy László, kétszeres olimpiai 4., kétszeres BL-győztes kézilabdázó, a világ legjobb játékosa (2011). A sportolók reakcióját változtatás nélkül közöljük: