Arra a kérdésre, hogy mikor változott meg a véleménye a Pride-ról, azt mondta_ soha nem volt abban az értelemben homofób, hogy gyűlölte volna például a homoszexuálisokat. „Úgy húsz évvel ezelőtt, tinédzserként még azt gondoltam a nem heteroszexuálisokról, hogy az nem normális dolog, egyfajta deviancia. Idővel aztán, ahogy az ismereteim bővültek, és egyre több homoszexuális, leszbikus, biszexuális embert megismertem, megváltozott a véleményem. Szerintem jó irányba.
Természetesnek és normálisnak fogadom el a nem heteroszexuálisokat”
A portálnak Bereczki azt is elmondta: „Nincs takargatni- vagy félnivalóm. Büszke vagyok rá, hogy ezt meg mertem tenni. Ideje volt”.