A Budapest Beszél csapata megint a dugóban ücsörgő fővárosi autósok nyomába eredt, ugyanis Budapesten továbbra is a dugó a legforróbb téma. „A fővárosiak kezdenek türelmetlenek lenni, nem kímélték Karácsony Gergelyt” – olvashatjuk a videó kiajánlójában.
A stáb olyan kérdéseket tett fel az autósoknak, hogy „Mióta ülnek a dugóban?” vagy, hogy „Mi okozza a dugót?” – utóbbira szinte kivétel nélkül Karácsony Gergely és a városvezetés volt a válasz. Akadtak olyan sofőrök, akik már egy órája araszoltak a kocsisorban, és várhatóan még ugyanennyi volt nekik hátra, de az agglomerációba való ki- és bejárás is óriási nehézségekkel jár.