ezeket a vakcinákat már a világ tucatnyi országában használják, és több tízmillió embert oltottak be velük,
valamint a magyar gyógyszerfelügyelet is engedélyezte ezeket.
A kommunikációs igazgató szerint azt a következtetést kell levonni, hogy „a baloldal azt gondolja: ha támadja a védekezést és elhúzódik a védekezés, rossz lesz az országnak, akkor jó lesz nekik”. Hozzátette, hogy a „baloldal hatalomvágya felülír mindent, most, a járvány elleni védekezésben még az emberi élet védelmének örök parancsát is”. Kijelentette, ezzel a baloldal éppen a saját szavazóit – vagyis azokat, akik hisznek nekik – veszélyezteti a leginkább.