Hozzátette: véleménye szerint az is furcsa, hogy az ügyészség Facebook-oldalán most került elő a videó – bár ezt annak tulajdonította, hogy vélhetően vele akarják „hirdetni” az oldalukat.
Kifejtette továbbá, hogy szerinte nem ő hibázott a balesetben, mivel a busz sofőrje direkt szaladt bele az autójába. Ennél is meredekebb kijelentés azonban az, hogy úgy gondolja, a főváros nehéz anyagi helyzete miatt vádolták meg. „Ez közúti baleset volt, amiben azért engem – akinek 84 ezer eurós kára keletkezett – akarnak hibásnak kihozni,
mert Karácsony Gergelyék a csőd szélén állnak, és ahelyett, hogy kérnének tőlem pénzt, bevádolnak” – mondta.