Csütörtökön katarktikus küzdelemben, hátrányból fordítva nyert, és jutott ki a jövő évi, részben hazai rendezésű Európa-bajnokságra a magyar labdarúgó-válogatott. A sikerről számos politikus megemlékezett, Orbán Viktortól Karácsony Gergelyig ér a sor.
Péntek délután billlentyűzetet ragadott a volt LMP-s, újabban a Momentummal hírbe hozott országgyűlési képviselő, aki közösségi oldalán megköszönte az egyenlítő gólt szerző Loic Negonak, hogy „a kormány által mesterségesen gerjesztett idegengyűlölet és rasszizmus nem tántorította el attól, hogy Magyarországot válassza hazájául”.