Szövetségre lép a Momentum Hadházy Ákos, Szél Bernadett és Szabó Szabolcs független országgyűlési képviselőkkel – számol be Fekete-Győr András bejelentéséről a HVG.
A politikai együttműködés még a „rabszolgatörvény” elleni tüntetéssel kezdődött, majd közösen kampányoltak a párt EP-képviselői mellett, végül nyáron közösen gyűjtötték a konzultációs kérdőíveket – sorolta Fekete-Győr, aki mindhárom politikust nagyra tartja. A Momentum célja ezzel a lépéssel az, hogy 2022-ig „füle, szeme, szája” legyen a Parlamentben. A pártba az elhangzott nyilatkozatok alapján nem lépnek be.