A Pride-zászlók helyére kitűzött magyar nemzeti lobogót is a Dunába dobták az Erzsébet hídról

Szabálysértési eljárást indított az V. kerületi rendőrkapitányság.

Biztonsági őrök vitték ki az MTVA épületéből Hadházy Ákost és Szél Bernadettet hétfőn reggel.
Több ellenzéki képviselő bent maradt az éjszaka folyamán az MTVA épületében, petíciót akartak beolvasni az élő adásban. Hétfő reggel az épületet bejárni kívánó politikusok dulakodtak a biztonsági őrökkel, majd végül Hadházy Ákost és Szél Bernadettet kitoloncolták az épületből. A többi politikus az Index szerint még bent van az épületben.
Szél Bernadett Facebook-videóját itt lehet megtekinteni.