A mi dobócsoportunk is jóval nagyobb létszámmal működik most már két éve. Ugyanezt hallom vissza az ország más egyesületeitől is, érezhetően több gyerek fordul az atlétika és ezen belül a dobások felé is, ennek személy szerint nagyon örülök.
Te is gyerekkorodban kezdtél atletizálni, az életed meghatározza a versenysport: hogyan telik egy napod?
A reggeli órákban két-két és fél órát edzek. Ezután, mivel saját háztartást vezetek, ügyeket intézek és minden nap főzök, ez sok időt elvesz. Este megint edzés, felkészülési időszaktól függ, hogy hány óra, általában későn érek haza. Másnap pedig kezdődik minden elölről. Edzőtáborozni általában Magyarországon szoktunk, bár járunk meleg égövi edzőtáborokba is külföldre. Egyébként az évközi versenyek miatt sokat utazom, a Gyémánt Liga állomásai például mind külföldön vannak.