A jobbikos politikus úgy fogalmazott, hogy az országnak egy „maffiakormánya” van, ami Farkas Flóriánon, a Lungo Drom elnökén keresztül „maffiaszerűen működő roma szervezeteket működtet”. A miniszterelnök számára azért nem probléma, hogy Farkas Flórián „egy bűnöző”, mert a fideszes képviselő ugyanolyan, mint Orbán Viktor. A kormányfő ugyanúgy, maffiaszerűen, bűnözőként igazgatja az országot, ahogy azt Farkas Flórián teszi a roma társadalommal – jelentette ki Szilágyi György.
Sem a Fideszt, sem Farkas Flóriánt nem érdekli más, csak az, hogy minél olcsóbban tudjanak szavazatokat vásárolni a romáktól – fogalmazott az ellenzéki képviselő, aki hozzátette, ezek alapján ki lehet mondani, hogy a Fidesz rasszista módon bánik a magyarországi cigánysággal.
(MTI)