Lehazaárulózták a Kasszás Erzsit játszó színésznőt

2017. március 05. 09:57

A 24.hu-nak adott interjút a Kasszás Erzsit alakító színésznő. A válogatáson elmebetegként viselkedett, ezért választhatták őt a CBA reklámarcának – árulta el a hölgy.

2017. március 05. 09:57

Sokan azt vetették a szemére, hogy a sokakat sokkoló, új CBA-s reklámmal akart színésznővé válni. Ezt azzal utasította el Balázs Andrea, hogy már korábban is színésznő volt.

Az újság kérdésére válaszolva elmondta: nem hiszi, hogy a jövőben politikai évértékelőkön vagy nemzeti dohányboltokban kell majd énekelnie. Ugyanakkor elárulta, hogy megkapta, hogy egy olyan ügy mellé állt ki, amivel elárulta az egész országot.

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Ennél erősebb forrásból még nem hallottuk: lebuktatták Török Gábort, ezért a pozícióért küzd (Videó)

Ennél erősebb forrásból még nem hallottuk: lebuktatták Török Gábort, ezért a pozícióért küzd (Videó)
Tovább a cikkhezchevron

A Nők Lapja Cafénak is nyilatkozott a színésznő, ahol arról beszélt, hogy fel kell tudni dolgozni a negatív kritikákat is, de csak azokból szabad meríteni, akik pozitívak és örülni kell, hogy végre tavasz van.

Összesen 62 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
zakar zoltán béla
2018. február 22. 06:53
Index,.........
Válasz erre
11
9
atila68
2017. április 18. 15:43
Emese megvan? Jó ez!
Válasz erre
16
2
Mayday!
2017. március 19. 14:44
Hát ezek nem obersovszki tanítványai.
Válasz erre
6
16
1istvan
2017. március 07. 09:00
látott már valaki normális 24 hu riportert? aki esetleg TUD kérdezni? olyat amire kíváncsi vagy?
Válasz erre
41
4
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!