Bár Baán Lászlót, a Szépművészeti Múzeum főigazgatóját a Nemzeti Galériában nyíló Picasso kiállítás miatt hívták meg az ATV Start+ című műsorába, a beszélgetés fele Habony Árpád és a múzeum igazgatójának kapcsolatáról szólt.
Baán Lászlót nem is lepték meg a kérdések, ahogy mondta: „kevés ügy van ma Magyarországon, ami Habony Árpádnál jobban érdekli a közvéleményt, hiszen valószínűleg keveset tudnak róla, ezért (…) még egy Picassot is überelni tud, bár talán Picasso megérdemli azt a figyelmet, hogy éppen ne Habony Árpáddal keverjék össze.”