Lezárták az urnákat a salgótarjáni polgármester-választáson.Este fél hatig a választók 46 százaléka ment el szavazni, két évvel ezelőtt ugyanekkor 37,6 százalékon álltak – írja az Index. Délután háromkor 8 százalékponttal volt magasabb a részvételi arány, mint a 2014-es, rendes (nem időközi) önkormányzati választásokon.
Azokban a körzetekben volt aktívabb a részvétel, ahol két éve is jól szerepelt az MSZP, ami tovább erősíti a párt esélyeit. Pár szavazókörzetben már véget ért a számlálás, nem hivatalos források szerint ott nyert az MSZP jelöltje.