Tiltott adatszerzés bűntette miatt emeltek vádat egy zalaegerszegi férfi ellen, aki munkahelye női mosdójában szerelt fel kamerát – tájékoztatta a Zala Megyei Főügyészség kedden az MTI-t. A férfi a kamerát eredetileg azért vette, mert úgy érezte, egyes kollégái ártani akarnak neki, ezért elhatározta, hogy kideríti, kik állnak a lejáratása mögött. A 40 éves zalaegerszegi férfi gépkocsivezetőként dolgozott egy helybeli cégnél. A fokozott munkahelyi stressz miatt 2013-tól szorongásos, depressziós tünetekkel kezelték, idén év elején már több munkahelyi konfliktusa is volt.
„Stresszoldásra” használta volna a felvételeket