„Norvégia esélyesebb, de jó együttesünk van, készen állunk a meccsre” - mondta Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya szerdai sajtótájékoztatóján a csütörtöki norvég-magyar összecsapásról.
A kapitány azért tartja esélyesebbnek az északi ellenfelet, mert annak több nemzetközi tapasztalata van, több játékosa szerepel a Bajnokok Ligájában vagy az Európa Ligában, mint a magyaroknak. Storck ugyanakkor bízik játékosi felkészültségében. „Úgy gondolom jó munkát végeztünk a felkészülés alatt, mindenkin azt érzem, hogy rendkívül fókuszált, Nincs veszítenivalónk” – mondta a kapitány. Kiemelte: a továbbjutáshoz nagyon fontos, hogy gólt tudjunk szerezni idegenben.