A Jobbik szerint az embereknek éppúgy elegük van az MSZP-ből, mint a Fideszből. Az ellenzéki párt szóvivője a szocialisták szombati pártértekezletére reagáló közleményében azt a véleményét is kifejezésre juttatta, hogy a két párt váltópolitikája megbukott az emberek szemében és e politikai formációk hitelüket vesztették.
Mirkóczki Ádám az MTI-hez megküldött közleményében azt írta, „az atomjaira hullott” MSZP felett végleg eljárt az idő. „Egykori és jelenlegi politikusai pont annyira részesei az elmúlt negyedszázad Magyarországot tönkretevő korrupciós cselekményeinek, rablóprivatizációjának, a magyar családok elszegényítésének, okozói a munkahelyek megszűnésének, mint a jelenleg regnáló fideszesek” – fogalmazott a szóvivő.