„Mert a pesti srácok nem kérhetetlen ruszófobok voltak, hanem szabadságharcosok, akik ténylegesen egy materialista diktatúra ellen léptek fel. Mert az elnyomás érkezhet keletről, nyugatról, délről, északról vagy éppen saját magunk felől. Mert a kommunizmus ugyanolyan anyagelvűség, mint az, amikor pár száz forintért utcára vonul egy képmutató tömeg, a fogyasztói társadalom krémje, hogy okostelefonokkal világítsa be a Hősök terét.
Én magam előremutatónak tartom, hogy a szurkolók javarészt elhatárolódtak a Lendvay utcában történtektől. Ugyanakkor azt nem értem, hogy a Jobbik miért asszisztált mindehhez. Azelőtt is ráfázott, amikor támogatni kezdte a Hallgatói Hálózat nevű anarchista csoportot.