Elmondta azt is, hogy négy képviselőjelölt társa az 1-es, a 2-es, az 5-ös és a 6-os választókörzetből ugyancsak beadvánnyal fordult a helyi választási bizottsághoz a választási törvény különböző passzusait megsértő cselekedetekre való hivatkozásokkal. Ők ugyancsak a választási eredmény megsemmisítését kérik.
A helyi választási bizottságnak három napja van arra, hogy döntsön a beadványokról.
Az önkormányzati választás nem hivatalos eredménye szerint Salgótarjánban Dóra Ottó, az DK-Együtt-MSZP-Tarjáni Városlakó Egyesület-ST közös jelöltjeként 5376 szavazatot szerzett, ezzel a voksok 42,88 százalékát szerezte meg. A Fidesz-KDNP által jelölt Székyné Sztrémi Melinda ötvennel kevesebb, azaz 5326 szavazatot szerzett. A vasárnapi eredmények alapján a tíz salgótarjáni választókörzetből hetet a baloldali összefogás, hármat a Fidesz-KDNP jelöltje nyert, a kompenzációs listákkal a megyei jogú város testületében kilenc képviselőt delegálhat az DK-Együtt-MSZP-Tarjáni Városlakó Egyesület-ST, ötöt a Fidesz-KDNP és egyet a Jobbik.