Schilling Árpád is úgy érezte, meg kell szólalnia: „Bizony ki kellene állnunk Benjamin Netanyahu ellenében is”

„A féligazság meg végső soron a háborúskodás melegágya” – fogalmazott a rendező.

A választópolgárok érdekei és a települések jövője helyett kisstílű hatalmi alkukkal foglalkozik a baloldal – jelentette ki Gulyás Gergely. Szerinte a baloldali pártoknak hiányoznak az ötleteik, ezért csak a kormányt gyalázzák.
A választópolgárok érdekei és a települések jövője helyett kisstílű hatalmi alkukkal foglalkozik a baloldal – jelentette ki Gulyás Gergely Szentendrén a Fidesz-KDNP új polgármesterjelöltjének bemutatásán.
A választópolgárok érdekei és a települések jövője helyett a baloldal olyan kisstílű hatalmi alkukkal foglalkozik, amelyek csupán a különböző, egymással is civódó baloldali alakulatok túlélését szolgálják – mondta Gulyás Gergely.
A fideszes politikus szerint az „önmagukat baloldalinak nevező alakulatoknál” nem csak a versenyképes vízió hiányzik, de értékelhető ötleteik sem nagyon vannak. Mint fogalmazott: számukra a kormány gyalázása „a legkisebb közös nevező”, az ellenzék teljesítménye ma ebben merül ki.