Elrendelte a budapesti 15-ös (XVIII. kerületi) országgyűlési egyéni választókerület két szavazókörében leadott szavazatok újraszámlálását szerdai ülésén a Nemzeti Választási Bizottság. A választókerületben Kucsák László, a Fidesz-KDNP jelöltje 60 szavazattal nyert. Az eredménymegállapító határozat ellen Kunhalmi Ágnes, az MSZP-Együtt-PM-DK-MLP képviselőjelöltje nyújtott be fellebbezést.
A 10. számúban a szavazatszámláló bizottság tagjának nyilatkozata szerint több olyan szavazat is érvénytelen lett, amelyen a választópolgár feketén fogó tollal nyilvánította ki akaratát. Ezt a szavazókört egyébként Kucsák nyerte: ő 294 szavazatot kapott, míg Kunhalmi 248-at. A szavazókörben hat érvénytelen szavazat volt, így ez a kör nem változtathat érdemben a kerület végeredményén.