A NOL TV parlamenti riportere arra a kérdésre kereste a választ kormánypárti képviselőknél, hogy hová lett az egykori magánnyugdíj-pénztári tagok megtakarított pénze. Pokorni Zoltán szerint az Államkincstárban.
Babák Mihály így válaszolt: „Ezt ne tőlem kérdezze meg, a nyugdíjpénztártól, hiszen ők fogják vezetni ezt a számlát”, de a pénz „megvan az államkasszában … mert állami nyugdíjról van szó”. Babák azt is elmondta, hogy valószínűleg egy számviteli program hiányzik, emiatt nem sikerült még átvezetni a megtakarításokat.