Íme egy közgazdász őszinte vallomása: Ezerszer inkább élnék Miskolc vagy Eger környékén, mint egy random román településen

„Ennyire hihetőek a román fejlettségi mutatók” – jegyezte meg ironikusan Sebestyén Géza.

A Mol rövid időn belül másodszor csökkenti 5 forinttal a 95-ös benzin nagykereskedelmi árát, így az átlagos literenkénti ár 372-372 forintra csökken. A gázolaj ár nem változik.
Piaci források szerint a Mol literenként bruttó 5 forinttal csökkenti a 95-ös benzin nagykereskedelmi árát, míg a dízelolaj ára változatlan marad. A benzin átlag ára ezzel 372-773 forintra csökken, míg a gázolajé 366 forint marad.
A Mol egy héttel ezelőtt is 5 forinttal csökkentette a benzin árát, a gázolaj ára akkor is változatlan maradt. Az egyes kutak literenkénti árainak különbsége akár 20-25 forintot is elérhet.