Két ábra is bizonyítja: a többség fél attól, hogy a Tisza Párt győzelme után Magyarország belesodródik a háborúba és véget ér a rezsicsökkentés

Az is kiderült, mit tettek Magyar Péterék, ami ezt eredményezte.



Semmilyen kampányrendezvényre nem hívja meg mostantól a Délmagyarország napilapot és a delmagyar.hu internetes portált a szegedi Fidesz. A párt szerint a két médium manipulálja az információkat.
Részrehajló kampányújság lett a Délmagyarország napilapból és a delmagyar.hu internetes portálból a szegedi Fidesz szerint. A párt ezért egyik médiumot sem hívja meg rendezvényeire. A Fidesz Csongrád megyei kampányfőnöke szerint a tények elferdítése, témák elhallgatása, és kampányszerű szerkesztési elvei miatt döntöttek így.
A szegedi fideszesek úgy vélik: a Délmagyarország és a delmagyar.hu szándékosan manipulálja a párttal, a Fidesz polgármester-jelöltjével és egyéni jelöltjeivel kapcsolatos információkat.
Kóti Zoltán, a Délmagyarország kiadóigazgatója egyelőre nem kívánt nyilatkozni, később közleményben reagálnak majd a szegedi Fidesz kijelentéseire.
