A 444 „leleplező cikket” közölt arról, hogy világ egyik legelterjedtebb, ingyenes webes térképe segít tájékozódni a kormányhivatalokról, amelyet másfél évtizede egy ukrán férfi fejlesztett.
Pierre Schill szerint a cél, hogy a többi ország rettegjen a francia hadsereg erejétől.
p
0
3
6
Hírlevél-feliratkozás
Ne maradjon le a Mandiner cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.
Összesen 13 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
csőretölcs
2010. február 10. 23:55
Valaki takarítsa már el ezt a vérlázítóan mocskos zsidó maffiózót!
Megfizetem...:(
Válasz erre
0
0
Szenzor
2010. február 01. 19:06
"De ezt nem gondolta komolyan, amit azzal erősített meg hogy hozzátette: nem is volt nála ehhez megfelelő eszköz."
bazmeg, aki ennyire vicces bír lenni, annak nem lehet agysorvadása. LOL
Válasz erre
3
0
röviden
2010. február 01. 16:58
Én ki se teszem a lábam hazulról alkalmatos fejletépő nélkül.
Válasz erre
3
0
de ki az a Gyurcsányi?
2010. február 01. 16:26
Szóval itt most 3 zsidó összeveszett?
Amúgy pedig:
Hajrá Éliás Ádám!
Válasz erre
5
1
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!