Orbán Viktor szerint Magyarország előtt két út áll: vagy követi a nyugati országokat, ahol a migráció szerinte biztonsági problémákat okozott, vagy a saját, magyar utat járja.
Hárompárti parlament alakulna és változatlanul a Fideszre szavaznának a legtöbben a legfrissebb mérés szerint, amennyiben most vasárnap lennének az országgyűlési választások Magyarországon.
Nagy rendőrségi művelet indult kedden este Bécs Leopoldstadt nevű kerületében.
p
34
Hírlevél-feliratkozás
Ne maradjon le a Mandiner cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.
Összesen 5 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Zia1
2009. október 11. 16:30
Sok 100 ezer embernek ennél sokkal súlyosabb problémája van, megsem lesz öngyilkos........Küzdenek és megpróbálnak túlélni.......
Válasz erre
0
0
sunázó
2009. október 11. 08:55
Zoli! Legközelebb légy alaposabb. Ide vezet a félmunka: csak röhögnek rajtad utána.
Hogy Herényi mit mond, azzal meg a kutya sem foglalkozik.
Válasz erre
0
0
szpal
2009. október 10. 22:25
na nem értem Herényit. Mit kellene megbocsátani? Van ez a pitiáner ügye a rendőrséggel, megkapja másodfokon is a felfüggesztettet, oszt jónapot. Az, meg hogy a fél ország Lengyel Zoltánon röhög, azt csak saját magának köszönheti, ez sem ok az öngyilkosságra.
Válasz erre
0
0
Szenzor
2009. október 10. 22:01
Herényi Károlynak azt is figyelmébe ajánlom a megbocsátás keresztényi kötelessége mellett, hogy "Isten nem ver bottal"
Ettől függetlenül óvja meg ezt az embert attól, h újra ilyen meggondolatlan legyen, s ha nem is óhajtjuk többet a politikában látni, a halottak közé sem kívánjuk.
Válasz erre
0
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!