Feszült hangulatban folynak az amerikai-iráni tárgyalások – Trump már a harcok folytatásával fenyegetőzik

Irán az atomprogram helyett Izrael és a Hezbollah közötti háború leállításáról akar tárgyalni az amerikaiakkal.

Irán kedden ballisztikus rakétákkal támadta Izraelt. Benjamin Netanjahu bosszút ígér, amire az irániak újabb támadásokkal reagálnának. Nem kizárt, hogy Izrael egy nagy volumenű támadást indít Irán ellen, felhasználva az amerikai elnökválasztásig kinyílt „időablakot”.

A műsorban elhangzott legfontosabb megállapítások:
A teljes műsor itt tekinthető meg: