Izrael elindította a Hezbollah elleni offenzívát – Mandiner Stratéga Extra

2024. október 01. 17:00

Az izraeli hadsereg kedd hajnalban katonai műveleteket indított Libanonban, az izraeli határ mentén. Mik a kockázatok: a teljes térséget magával rántó eszkaláció következhet? Hogyan hat az amerikai elnökválasztásra? Robert C. Castel izraeli biztonságpolitikai szakértőt, az Alapjogokért Központ biztonságpolitikai tanácsadóját kérdeztük.

2024. október 01. 17:00
null

A teljes műsor itt tekinthető meg:

 

Összesen 43 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
masikhozzaszolo
2024. október 01. 21:11 Szerkesztve
Tulajdonképpen örülnöm kellene, hogy kívülről nézegetek. De sajnos amit nézegetek az szomorú, de nagyon. Kétféle szomorúság van bennem. Maga a mozi, amit nézek, a Csillagok Háborúja. De nem scifi, már dokumentumfilm. És mik azok a Csillagok, akik háborúznak? Hát az első csillag az a Vörös Csillag. Az agresszor, a szankcionálandó,Bűnös Tolsztojok, balerinák, Csendes Donok, Dosztojevszkijek, Lermontovok, Csajkovszkijok. Ez az egyik egyik szomorúságom. A másik szomorúságom, az meg a másik Csillag. Nevezetesen a Dávid csillag. Amelyik szintén agresszor. Már amit csinál, az ugyanaz mint az első szmorúságnál. Ott meg most a sok kiváló zenész, karmester, tudós, Yehudi Menuhin, ésatöbbi. Hát ezek utálatosak, kitiltandók mindenhonnan, szankcionálandók. Mert az agresszortól származnak. Vagy ez úgy van, hogy van ami ami, az az, és van olyan ami ami, nem az?
Unknown
2024. október 01. 20:07
Mi a fasz? Castell jedinek öltözött?!🤣😂
mi-egy-nagy-vibralo-tojast-hasznalunk-2
2024. október 01. 19:21
Robi katonásdit játszik a frissen vasalt cukker bézs gyakorlójában... duruzsol bele a Rode csatamikrofonjába...Már majdnem annyira konkrét, mint Zelenszkij..
obi-wankenobi
2024. október 01. 18:57
Nem látjátok??? A hamasz, egy amerika által pénzelt, tenyésztett szervezet. Feladatuk, a titkos társaságok által kijelölt országban terror támadások elvégzése, gazdasági cél elérése érdekében. Az ott( pl: palesztinában) élő emberek "kultúrája" miatt képesek azokra a terror akciókra, amire például egy átlag Európai képtelen lenne. Ők simán elvégzik. Ők ehhez értenek. A vérükben van a terrorizmus. A nyolcadik utas a halál erről szólt de nem értettétek meg. Ha feltetted a kérdést, hogy akkor bidé miért támogatja Izraelt, akkor mondok rá egy példát, hogy megértsd. A házőrző vérebeket azért csukja be a tulaj, amikor jön a vendég, ne szabja át a nadrágját. A házőrző hamasz most épp elszabadult és a szomszédban garázdálkodik. Az Izraeli szomszéd épp elmagyarázza a hamasz kutyának, hol a helye. Amerika épp arra vigyáz, hogy Izrael ne tegye végleg harcképtelenné a hamasz kutyát, mert akkor nem tudja kivel elvégeztetni a világban a piszkos munkáit. Videa/ The war on democrasy feliratos
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!