„Nagyon durva volt ezen gondolkozni” – Botka arról, hogy miért hosszabbított a Fradival

„Miután kinevezték Borbély Balázst, onnantól kezdtem el érezni azt, hogy van még esély arra, hogy itt maradhassak.”

Őrsi Gergely győzelmet aratott.

Őrsi Gergely, a II. kerület MSZP-s polgármestere videót posztolt a Facebookra, amiről még ő is elismeri, hogy „populistának hat(hat)”.
– írta Őrsi Gergely, a bejegyzéshez mellékelt videó alapján pedig szerencsére épp jelen volt valaki, aki rögzíteni tudta a polgármester akcióját:
Nyitókép: Facebook-videó