„Nagyon durva volt ezen gondolkozni” – Botka arról, hogy miért hosszabbított a Fradival

„Miután kinevezték Borbély Balázst, onnantól kezdtem el érezni azt, hogy van még esély arra, hogy itt maradhassak.”

Bejelentkezésük alapján az olajoshordók száma meghaladta az érdeklődőkét.

Kivonultak a Greenpeace aktivistái a Kossuth térre, ahol olajoshordókkal és bannerekkel követelték, hogy a magyar kormány mondjon nemet az orosz olajra.
– írta Facebook-bejegyzésében a szervezet.
Az eseményről videón is bejelentkeztek:
Nyitókép: Facebook