„Ez egy SÁTÁNI figura! Az a terve, hogy Orbán Viktor akar lenni" – Bencsik András a Hotel Lentulaiban

Bencsik András őszintén beszélt a Hotel Lentulaiban Orbán Viktor gesztusáról, a Békemenet jelentőségéről és a jobboldal lelkiállapotáról.

Magyarország elszigetelődött, Magyarország akadályozza Ukrajna megvédését – ezeket halljuk most már napok óta. De mi ebből az igazság? Ennek jártunk utána: megnéztük, mi történt a múlt heti EU- és NATO-csúcson, és ezek alapján kerestük a választ arra a kérdésre, hogy kinek az oldalán áll Magyarország.

A Mandiner Reakcióval hétről hétre igyekszünk elmagyarázni fontos (itthoni és külföldi) közéleti ügyeket közérthetően és lényegre törően. Célunk, hogy néhány percben vázoljunk a Mandiner felületein egyébként bővebben és alaposan is kifejtett, bemutatott témákat.