Generációkon és zenei műfajokon átívelő feldolgozás készült a Neked írom a dalt című LGT-slágerből. A negyvenhárom magyar zenész összefogásából készült videóban feltűnnek az LGT tagjai is. Ezzel fejezik ki hálájukat a zenészek azok felé, akik a jelenlegi, embert próbáló időszakban működésben tartják az országot.
Mint írják, az előadók otthonaikban énekelték fel a saját részüket, a kész klip az általuk küldött telefonos felvételekből állt össze. A felkérésre az előadók első szóra igent mondtak, hiszen ők a zene által tudnak a legtöbbet segíteni.