„Nagyon durva volt ezen gondolkozni” – Botka arról, hogy miért hosszabbított a Fradival

„Miután kinevezték Borbély Balázst, onnantól kezdtem el érezni azt, hogy van még esély arra, hogy itt maradhassak.”

Másfél órán keresztül szidta az újságírókat Orosz Mihály Zoltán érpataki polgármester a Parlament előtt, valamint az orosz demokráciát is dicsérte.
Sajtótájékoztatót tartott az Érpatakon elért eredményeiről Orosz Mihály Zoltán, a falu polgármestere. Eközben az ATV szerint főleg az újságírókat és a „megszálló hatalmakat” szidta, valamint az orosz demokráciát dicsérte. Érpataki terményeket is hozott, de ebből az újságírók nem ehettek.