„Nagyon durva volt ezen gondolkozni” – Botka arról, hogy miért hosszabbított a Fradival

„Miután kinevezték Borbély Balázst, onnantól kezdtem el érezni azt, hogy van még esély arra, hogy itt maradhassak.”

A kormánypártok politikusai szerint például azért fogadtuk a türkmén államfőt, mert barátságosak vagyunk.
A hvg.hu riportere arról kérdezte a kormánypárti politikusokat, mit gondolnak arról, hogy a diktátorként számon tartott türkmén elnököt fogadta Orbán Viktor és Áder János.