Az Európai Bizottság bejelentette: milliárdokról mond le Magyarország

Az Euractiv beszámolója szerint Budapest eddig 16,2 milliárd euróra pályázott, de a Bizottság még nem hagyta jóvá a magyar tervet.

A Város Mindenkié aktivistái és őket támogató fiatalok elfoglaltak egy évek óta üresen álló házat az Erzsébetvárosban, lakhatást, jogállamot és demokráciát követelve. Azt szeretnék, ha az önkormányzatok nem herdálnák el a rájuk bízott ingatlan vagyont, derül ki a Kettős Mérce blog videójából.