„Nagyon durva volt ezen gondolkozni” – Botka arról, hogy miért hosszabbított a Fradival

„Miután kinevezték Borbély Balázst, onnantól kezdtem el érezni azt, hogy van még esély arra, hogy itt maradhassak.”

Elmúlt két éves csúcsminiszteri időszakáról kérdezte Kálmán Olga Réthelyi Miklóst.
Réthelyi azt hangsúlyozza: a NEFMI létrejötte elég nagy munka volt, az államtitkárok pedig együtt kell, hogy dolgozzanak az új rendszerben.