„Nagyon durva volt ezen gondolkozni” – Botka arról, hogy miért hosszabbított a Fradival

„Miután kinevezték Borbély Balázst, onnantól kezdtem el érezni azt, hogy van még esély arra, hogy itt maradhassak.”

Dániel Péter a Hír24-nek nyilatkozva közölte: nem fél, és a jövőben felállított Horthy-szobrokkal is hasonlóan fog elbánni.
Nem maradt sokáig helyén a Kerekiben felállított Horthy-szobor, miután szerda hajnalban Dániel Péter vörös festékkel öntötte le azt. Az alkotást már elszállították, jelenleg egy autóbontóban van. Dániel Péter a Hír24-nek nyilatkozva elmondta: nem fél, és a jövőben felállított Horthy-szobrokkal is hasonlóan fog elbánni.