A brexitnépszavazás óta eltelt tíz év nem úgy alakult, ahogy sokan remélték. A brit elit soha nem bocsátotta meg a szavazóknak, hogy a kilépés mellett döntöttek, és az elmúlt évtized azzal telt, hogy a távozás gyakorlati lépéseit akadályozta.
A svájci választók elutasították a Svájci Néppárt kezdeményezését, de a Migrációkutató Intézet vezető elemzője szerint a szoros eredmény azt mutatja: a bevándorlás továbbra is az ország egyik legfontosabb politikai törésvonala.
Mihajlo Fedorov felmentésének oka a védelmi tárca és a hadsereg vezetése közötti hatékony kommunikáció hiánya volt.
p
0
0
13
Hírlevél-feliratkozás
Ne maradjon le a Mandiner cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.
Összesen 52 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
gordon87
2012. március 15. 09:55
"Ha nem vagyunk is egyvéleményűek,magyarok maradunk azért mégis mindnyájan,mit soha nem kellene felednünk."
Széchenyi István
Pritív gyűlölködés,irígység,populizmus.Ez a mai Magyarország!Kulka legalább megpróbálja!Köszönet és tisztelet érte!!Ja,és még annyit:Az itt gyűlölködőknek összesen nem jutott annyi tehetség,mint neki.De erről nem ő tehet.
Válasz erre
0
0
istvami
2012. március 14. 18:11
Hol volt Kulka úr 2002 és 2010 között, hogy olyan szerencsésnek tartja magát? Külföldön? Svájcban vagy Kanadában? Mert nem hallottam akkor magáról, amikor a bolsevik-liberális kormány nagyon is kiszolgáltatott helyzetbe hozta a magyarok nagy többségét...Akkor vártuk el magától a Talpra-magyart... Sokan voltak is akik ki is mentek a barikádra, nem is kevesen, csahogy magát nem láttam közöttük...
Válasz erre
4
0
zrx8
2012. március 14. 15:43
színházi vonalon az érvényesülés előfeltétele láthatóan még mindig a libsiknek való feltétlen és odaadó benyalás, tehát nem hiszem hogy bármit is befolyásolt volna az erőviszonyokon ami az Új Színházzal történt
Válasz erre
3
0
Soma
2012. március 14. 14:18
Miért ne írt volna alá?
Ez mitől hír?
Válasz erre
2
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!