„Nagyon durva volt ezen gondolkozni” – Botka arról, hogy miért hosszabbított a Fradival

„Miután kinevezték Borbély Balázst, onnantól kezdtem el érezni azt, hogy van még esély arra, hogy itt maradhassak.”

Közel négy évtizede nem láthatott a magyar közönség vombatot, ezért különleges alkalom volt Molly és Wally érkezése a Fővárosi Állat- és Növénykertbe.
„Hogyha jő a vombat, az ember mit is mondhat?” – idézett Persányi Miklós, a Fővárosi Állatkert igazgatója Tóth Krisztina Vombat című verséből. Keddtől már mindenki megcsodálhatja az állatkert két új lakóját, a Molly és Wally nevű ausztrál erszényeseket.