Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

... az ugyanaz a Batka, aki engem pár hónapja akasztott volna.

„Ez ugyanaz a Batka, aki engem pár hónapja akasztott volna. tudjátok, a lendület és az érzelmek alapján ezek PONTOSAN olyanok, mint a Lenin-fiúk, csak nagyon gyávák. azt várják, hogy más végezze el helyettük a kellemetlenségekkel járó munkát. A lényeg az, hogy beszéljenek minél többet, minél hosszabban, az a leghasznosabb nekünk.”
Nyitókép: Képernyőkép