Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Nagyon jó, én már harmadik éve csinálom, minden minőségemben.

„Illibri-bojkott. Nagyon jó, én már harmadik éve csinálom, minden minőségemben. Akik meg most kezdenek a terjesztés miatt aggódni, hadd hívjam fel a figyelmüket, hogy 2023 van. Majd a kiadók megtanulnak közvetlenül, online értékesíteni. Nem nehéz, a szex- és a fociultra-kellék-kereskedőknek is sikerült, könyveket meg állítólag okos emberek vesznek.
Ha sikerül, a kisgömböcösített narancskommunista MCC szépen lehúzhatja magát a benyelt Librivel együtt. Állítólag a piacgazdaságot és a versenyt támogatjuk az ellenzéki oldalon. Akkor ez egy lehetőség. A klasszikust idézve: Csináljuk meg!”
***
***
Nyitókép: MTVA / Bizományosi: Róka László