Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Nagyköveti széket még kaphatnak a Fidesztől az eddigi szolgálatért.

„Úgy hallom, a Jobbik kiszáll az ellenzéki összefogásból, mert kudarcnak tartják. Mivel valamennyi jobbikos képviselő az ellenzéki összefogás listájáról került be a parlamentbe, úgy hiteles, ha szépen vissza is adják akkor a mandátumukat, és megmutatják, mire képesek egyedül.
Nagy kockázatot nem vállalnának, hisz nagyköveti széket még kaphatnak a Fidesztől az eddigi szolgálatért.
Szóval bátorság fiúk! A távozásotokkal semmivel sem lesz gyengébb az ellenzék. Sőt! Árulóból egy is sok.”
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás