Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Egy dolog szemet szúrt.

„Olvasom a dollármédiában a beszámolókat Rákay Philip és Nagy Ervin csörtéjéről. Egy dolog szemet szúrt: Philipnél minden bekezdésben megjegyezték, hogy »fideszes influenszer«. Nagy Ervinnél viszont semmi jelző, ő csak Nagy Ervin. Pedig ha »függetlenobjektívek« lennének, minimum a kormányellenes színész vagy megmondóember jelző elférne az ő neve mellett is, ha már Philipet folyamatosan címkézik. Egyébként pedig gratulálok Philip, így kell velük!„
Nyitókép: Képernyőfotó