Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Páran már megpróbálták, de Dzsingisz kán óta nem jött össze senkinek.

„»Fel kell darabolni Oroszországot« – mondta az észt katonai főfaszom. Tényleg? És hogyan fognál hozzá, te seggfej? Mert páran már megpróbálták, de Dzsingisz kán óta nem jött össze senkinek. Pedig nem olyan bolha pöcsén a pörsenések próbálkoztak vele, mint te, észt hangember, hanem Napoleon meg Hitler.
Megpróbálnád? Vagy csak köhög a bolha, mert ma éppen az a világhelyzet van, amikor a bolhák elhitték magukról, hogy világhatalmi tényezők?”
Nyitókép: Földházi Árpád/Mandiner