Hiába az ukrán drónsikerek, a Donbászban nyomulnak előre az oroszok

Bár az ukrán vezetés kommunikációja a sikerekről szól, a Donbászban menekülő tömegek ennek éppen az ellenkezőjét élik át.

Haladókáim meg a Jó Mberek kényesek szoktak lenni a logikára, ez meg nem annyira logikus.

„Valaki, aki nagyon haladó, elmesélhetné, hogy ha és amennyiben bahmut védői az oroszok elleni hősies kiállás imponáló jelképei, akik kitartását csodálni illik, mert minket IS védenek – amit én készséggel elismerek –, akkor budapest ostromakor a várban és máshol rekedtek mitől egy kilátástalan, vesztes háború áldozatai, akik nem ismerték fel, hogy már minden elveszett és fölöslegesen tettek mindent is, de biztosan nem hősök? nekem nagyjából mindegy, csak haladókáim meg a Jó Mberek kényesek szoktak lenni a logikára, ez meg nem annyira logikus. vagy-vagy.”
Nyitókép: Anatolii Stepanov / AFP