LMBTQ-színekbe borult Budapest: „Hát miért nem sz*rod le?” – üzente Osváth Zsolt

Közeleg a Pride-felvonulás, Karácsonyék LMBTQ-zászlókkal árasztották el az Erzsébet híd mindkét oldalát.

Nem tudtam megválaszolni, hogy vajon miért van ez így.

„Egy magát feministának tartó fiatal lány írja nekem, hogy a mobilján már megtalálható minden ikonból a három nem, van szakállas nő és terhes férfi, illetve másfajta terhes személy is.
Egy dolgot nem értek – írja – minden emojiból van férfi, nő és transznemű változat is. Kivéve egyből. A hidzsábosból. Hidzsábban csak nő van.
Nem tudtam neki megválaszolni, hogy vajon miért van ez így.”
Nyitókép: Emoji