Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

„Újra itt!” – fogalmazott legfrissebb bejegyzésében a publicista.

Ahogy arról beszámoltunk, a minap ismét letiltotta Bayer Zsolt hivatalos oldalát a Facebook. „Újra és újra kiderül, hogy hazánk a nyugati világban a szólásszabadság egyik utolsó végvára, szemben a Jóemberek uralmával” – fogalmazott a fejlemény kapcsán Trombitás Kristóf.
„Újra itt!” – fogalmazott legfrissebb bejegyzésében a publicista.
***
&
Nyitókép: Földházi Árpád