Bejelentést tett Kapitány István – nagy változásra készülhetünk Magyarország energiamixében

A következő néhány évben ellepik Magyarországot a szélerőművek a gazdasági és energetikai miniszter bejelentése alapján.

12 éve nem tettek semmit az ország gázfüggőségének csökkentésére.

„Ki vezethet új útra minket? Betiltották a szélenergiát, korlátozzák a napelemeket, nem foglalkoztak a geotermikus energiával.12 éve nem tettek semmit az ország gázfüggőségének csökkentésére. Kiszolgáltatták az országot, tévútra vezettek minket.Ki fogja új útra vezetni Magyarországot?”
Nyitókép: MTI/Balogh Zoltán